Malý krok pro lidstvo, velký skok pro Báru


Tak už to mám úspěšně za sebou...vodopád emocí, změn a převratů. Přece jen je Kostka mé třetí (nebo kolikáté už nevím...) dítě.


V posledních týdnech, snad lze počítat i v řádech měsíců v mém Kostkovém životě nastala řada vcelku zásadních změn. Z koníčku je kůň, vlastně tak nějak živobytí a roste.


Někdy v zimě ve mně uzrálo rozhodnutí, že je potřeba opět zcivilizovat naše bydliště pro duševní blaho mé a celé rodiny, a přestěhovat minidílnu roztahanou po celé zahradě, příruční dílně a domě někam, kde pohodlně za každého počasí něco udělám, aniž by mi barva stékala do polévky, piliny byly i v posteli a děti si stavěly lego mezi hromadou židliček a polic. Nastěstí truhlářský gen je v naší rodině už minimálně tři generace, takže zázemí se shodou náhod či šťastných okolností našlo. Kruh se uzavřel a já se vrátila v podstatě tam, kde jsem vyrůstala, a to vedle pradědečkovy truhlárny, teď strýcovy.

Strašně jsem se těšila, až TO nastane, mezitím se pořídila i dodávka, abych nemusela vytěžovat vozový park mého tatínka, což byl jeden z dalších zásadních kroků posledních týdnů. A jak TO přišlo, padla na mne prostě panika, hrůza a jakási úzkost. Já nevěděla kudy kam, co přestěhovat, kdy a co dřív a co později. Myslím, že jsem celkem pragmatický a věcný člověk, ale toto mě nějak semlelo. Nicméně už TO mám za sebou, vše si sedá kam má, budeme v nové dílně šťastně fungovat spolu s kolegou, mým laserovým mistrem.


Do vodopádu zásadních změn spadlo i ukončení mé původní profesní kariéry. Svou roli v tomto sice sehrálo více faktorů, ale prostě se to vše sešlo tak, jak mělo. Jedenáct let se uzavřelo přesně tak a tehdy, jak mělo a pro mne to byla svým způsobem i cesta k většímu vnitřnímu klidu, protože sedět na dvou židlích se prostě nedá. Ne dlouho.


A poslední skok, narodila se Kostka Dřevěná s. r. o., takže bude-li u někoho z Vás na faktuře, neděste se, jsem to pořád já, jen v jiné právní formě ;-)


To vše se událo za plného provozu během necelých dvou měsíců. Takže velký skok pro Báru, lidstvo to asi zásadně nezaznamená, ale v mém vesmíru je to zapsáno zlatým písmem :-)
Ps.: nebýt mého manžela, jsem asi ve sprostém slovu

265 zobrazení
aktuální doba dodání:
leden/únor - bude upřesněno

ozvěte se:

Kostka Dřevěná s. r. o.

sídlo:Březnice 571, 76001 Zlín

IČ 08298131

spis. zn. C 112965 KS Brno

neplátce DPH

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2019 Kostka Dřevěná

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon