ZAVÍRÁM KRÁM


...a je to tady...zavírám krám....
Tedy ne úplně a doslova, že bych s Kostkou sekla, ale mám plno skoro do konce července, srpen, jak jsem dříve avizovala, budu mít jakože "volno" a zas to rozjedu v září. V srpnu budu nabírat síly, připravovat nějaké dlouho odkládané novinky, chystat polotovary, abych zkrátila dodací lhůtu, protože ta je děěěěsná (co si budem namlouvat, že jo ;-) )


Takže objednávky, které přistanou od teď, budou s největší pravděpodobností odbaveny nejdříve v září. Pokud by bylo třeba dříve (jako narozeniny a jiné termíny), můžeme se dohodnout i individuálně. Eshop funguje, dodání ovšem negarantuji dříve, než v září.


Každopádně přeju krásně strávené léto, budu Vás i nadále zásobovat inspiračními fotkami jak na stránce Kostky, tak v nově spuštěné skupině , kam Vás zvu a najdete ji tady: https://www.facebook.com/groups/382504672212199/ a doufám, že se stanete také aktivními přispěvateli a budeme se vzájemně inspirovat. Ráda bych, aby se skupinka stala spíše inspirační než poradnou ;-), hlavním tématem jsou samozřejmě dětské pokojíčky a věci okolo, ale také dávejme tipy na nějaké DIY s dětmi - vždyť i to do pokojíčku patří, ne?


Ještě jednou mějte příjemné léto a hodně melounů (těch osvěžujících samozřejmě :-) )


Vaše Bára

424 zobrazení
aktuální doba dodání:
leden/únor - bude upřesněno

ozvěte se:

Kostka Dřevěná s. r. o.

sídlo:Březnice 571, 76001 Zlín

IČ 08298131

spis. zn. C 112965 KS Brno

neplátce DPH

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2019 Kostka Dřevěná

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon