top of page
děti
kostka dřevěná
chlapeček

MŮJ PŘÍBĚH

Dalo by se říct, že jsem úplně obyčejná máma....ale počkat, já nejsem obyčejná máma, jsem pro své děti neobyčejná máma, někdy až supermáma, co má vždy po ruce pití, svačinku, ubrousek, rozbije v dlani ořechy, umí rozvázat ty největší uzly na tkaničkách, ví, kde jsou schované všechny zapomenuté hračky, zná odpovědi na zapeklité otázky, umí kouzelně pofoukat bebinko, a...a....a....a....no prostě znáte to.... :-)

Já si k superschopnostem ještě přidala něco navíc. Práci se dřevem. K dvěma dětem, dvěma psům, zahradě a domu jsem si postupně nadělila několik pil, brusek, frézek a dalšího nářadí, abych mohla rozvíjet svou vášeň, která ve mne asi dlouho dřímala a pomalu si hledala cestu na svět.

Nevím, jestli mne změnily děti, věk, nebo co to bylo, ale kostýmek a lodičky jsem vyměnila za montérky a rukavice ....a našla vnitřní klid. Na otázky, proč to dělám, proč nevolím asi tu jednodušší kancelářskou variantu, už obsáhle neodpovídám. Prostě mě to baví. Tečka ;-)

CO DĚLÁM?

...nejen zaječí uši ...vyrábím a navrhuji řadu doplňků a drobného nábytku do dětských království, ale občas se naskytne příležitost vyrobit originální doplněk i pro jiné osoby a zvířátka, než jsou děti.

Fotogalerii realizovaných věciček najdete na mém Instagramu nebo na facebookové stránce Kostky. Ale nenechte se limitovat, ráda spolu s Vámi vymyslím něco nového, neotřelého, krásného,podle Vašich přestav...

Kostka Dřevěná - to jsou originální autorské doplňky a dekorace do dětského pokoje, boxy nejen do kallax regálů, malý nábytek a zakázková výroba. Na eshopu najdete také řadu dalších výrobků od jiných šikovných českých ručiček.

bottom of page